Картини за номерами
Новини

Ми відкрились!

КАРТИНИ за номерами – це творчість, яка знайшла відгук серед тисяч людей найрізноманітнішого віку, способу життя і покликання. Таку популярність мистецтво набуло завдяки своїй унікальності – втілювати творчі ідеї в життя без художніх навичок. Щоб створити справжній витвір мистецтва, тепер не потрібно сидіти в руках з пензликом і олівцем. Купивши картину за номерами, Ви отримаєте чудову можливість створити ексклюзивне художнє таке, яке з гордістю продемонструєте всім гостям! Після придбання набору, все, що необхідно – це зафарбувати пронумеровані фрагменти полотна відповідними акриловими фарбами, що йдуть в комплекті. Даний вид творчості дозволяє не просто добре провести час, але й чудово розслабитися після напруженого робочого дня.

У набір Картин за номерами входить все необхідне, щоб створити справжній шедевр:

– полотно з чистої бавовни з пронумерованим контурним малюнком на дерев’яній рамці;
– комплект пронумерованих акрилових фарб яскравих, стійких кольорів на водній основі, з нетоксичних компонентів. Всі необхідні фарби вже в комплекті і не вимагають змішування!
– 2 або 3 кисті з еластичного нейлонового волокна;
– інструкція.

Технологія малювання

  • Починайте розфарбовувати з великих ділянок і поступово переходите до маленьких, рухаючись зверху вниз.
  • Необхідно розфарбовувати області одного кольору від більшого до меншого, а потім переходити до інших кольорів.
  • Не змішуйте фарби по номерах.
  • Щільно закривайте кришечки фарб, щоб уберегти їх від висихання.

Картини за номерами завоювали визнання у всьому світі і приносять задоволення людям будь-якого віку,   продовжуючи   завойовувати все нових і нових шанувальників. Приєднуйтесь!
 

Related posts

Leave a Comment